פורץ כספות – המנעולן

שירותי פריצה ומיגון

פורץ כספות אמין ואחראי – חייגו: 050-387-4009  

בכספות שלנו אנו טומנים את הפריטים החשובים והיקרים לנו מכול, אלו יכולים להיות פריטים בעלי ערך כלכלי גבוה, פריטים של התקשרויות עסקיות שלשם התחרות השתיקה יפה להם, או פריטים בעלי ערך רגשי ורוחני גבוה לבעל הכספת. את עיקר המאמץ אנו משקיעים במציאת כספת איכותית, כספת שתעניק לנו אבטחה מירבית, כספת חזקה ונוחה לתפעול, אך מה קורה כאשר הכספת עושה בעיות, אבד לנו המפתח או הקוד, או שהצלינדר מקרטע והגישה מסובכת או בלתי אפשרית כליל? במקרים אלו נזדקק לשירותי פורץ כספות אמין שיסייע לנו בפריצת הכספת.

מיהו פורץ כספות? 

פורץ כספות
פורץ כספות

פורץ כספות חוקי הוא מי שרכש השכלה טכנית בנושא במסגרות רשמיות, ומצוייד ברשיון פורץ. הרשיון ניתן רק לאחר שמוברר נקיונו במשטרה וזו מוציאה לו תעודת יושר, פניה אל פורץ כספות לא מורשה מסכנת את תוכן הכספת שלכם, ויכולה לפגוע גם בבטחון רכושכם וגם בגוף הכספת עצמו. פורץ איכותי  ידע כיצד לנטרל את מנגנוני הבקרה השונים ולפתוח את הכספת מבלי לפגוע באפשרות להרכיב לה צלינדר חדש ולהשמישה בשנית.

איך מקבלים את השירות?

שירות פריצת כספות ניתן רק על ידי איש מקצוע מתאים, אין קיצורי דרך בנושא הזה, ואם מה שטמון בכספת באמת יקר לליבכם הרי שתקפידו על כלל זה. לכן אנו ממליצים לברר על המוניטין של הפורץ, על עלות שירותיו, אזורי הפעילות שלו, וכמובן תוקף רשיונו לעסוק בתחום. פורץ כספות מקצועני יוכל להגיע אליכם למיקום הכספת ובזמן קצר יחסית- תלוי במורכבות מנגנון הנעילה- לפתור לכם את בעיית אי הנגישות לתוכן הכספת. אנו ממליצים לפנות גם אל מנעולן אשר יוכל להציע לכם צלינדר מתאים חדש ולהרכיבו לכם. כספת שנפרצה במומחיות תוכל בתיקון נכון לחזור ולמלא את יעודה בשנית. אנו גם ממליצים על בקשת קבלה עבור השירות ובדיקת הופעת פרטיו המזהים על הקבלה.

לפני קבלת השירות

מומלץ להצטייד בתעודה מזהה ובמסמכים המאשרים את בעלותכם על הכספת, פורץ הכספות ירצה בוודאי איזו הוכחה לבעלותכם על הכספת ולכך שפריצתו חוקית. כמו כן מוטב ליידע את הפורץ באיזה דגם וסוג כספת מדובר, על מנת שהוא יצטייד מראש בכלים המתאימים ויוכל להעריך את מורכבות הפריצה ומכאן גם את עלותה.

לקוחות ממליצים:

מצבעת משולם צביעה וחידוש רהיטים