שירות פריצת רכבים – המנעולן

שירותי פריצה ומיגון

שירות פריצת רכב ע”י מנעולן בגבעתיים-אבי מנעולים

לעיתים נטרקת דלת הרכב ולפתע אנו מגלים כי הרכב ננעל בעוד המפתחות נמצאים בסוויץ’ או על המושב. בנוסף, יש מקרים בהם ברגע של אי תשומת לב הנחנו את המפתחות בתא המטען של הרכב, הוצאנו את הקניות או את התיק שלנו וטרקנו את הדלת וכעת המפתחות לכודים בפנים ואנו אובדי עצות. ובכן, לא צריך להתייאש וכל שעליכם לעשות הוא להתקשר למנעולן מקצועי שיגיע במהירות, יפרוץ את הרכב במקצועיות ובמהירות ללא נזקים והמפתח ישוב אליכם כך שתוכלו להמשיך בדרככם ובשגרת חייכם. לכן, אם אתם נמצאים בגבעתיים וסביבתה כדאי לחפש מנעולן בגבעתיים כדי שזה יגיע במהירות ויחלץ אתכם מעסק הביש.

פריצת רכב ללא נזקים

כאשר מזמינים מנעולן בגבעתיים חשוב לבחור באיש מקצוע מנוסה ומיומן על מנת ליהנות מפריצת הרכב ללא נזקים מיותרים, ללא שריטות או נזקים לשמשות וכך זוכים גם לשירות מהיר ואיכותי וגם לעלויות נמוכות יותר. מנעולן מקצועי שולט במגוון טכניקות פריצה ולאחר אבחון הבעיה הוא יודיע ללקוח מהן האפשרויות העומדות בפניו, מהו העלויות השונות ובהתאם לבחירת הלקוח יבצע את מלאכת פריצת הרכב במקצועיות ובמהירות. יש מקרים בהם ניתן לפרוץ את דלת הרכב ללא קידוח של המנעול וכך משלמים רק עבור פריצת הרכב ואין צורך להגיע לחשמלאי רכב או למוסך על מנת להחליף את המנעול שהוצא מהדלת או מהסוויץ’. בנוסף, כאשר מזמינים מנעולן כדאי לפרט מה בדיוק קרה ולהתייעץ עמו האם הוא יכול לבצע את כל העבודה במקום על מנת לחסוך בזמן ובעלויות. במקרים בהם אין מנוס אלא לקדוח את המנעול יש להגיע לחברה על מנת להחליף למנעול חדש ולשכפל מפתחות במידת הצורך.

 

 

השוואת מחירים – 050-387-4009

לפני הזמנת מנעולן בגבעתיים מומלץ לערוך סקר שוק ולבקש הצעות מחיר ממספר מנעולנים. כך תוכלו להשוות בין החלופות ולבחור במנעולן המספק מחיר הוגן, שירות מהיר עם אחריות, זמינות גבוהה ותיקון מקצועי ואיכותי או פריצת רכב ללא נזקים מיותרים. בנוסף, חשוב לוודא כי יש ברשות המנעולן שהזמנתם תעודת יושר מהמשטרה והסמכה מקצועית לעבוד כמנעולן.