החלפת מנעולים – המנעולן

שירותי פריצה ומיגון

החלפת צילינדר מהירה וקלה – אבי מנעולים 050-387-4009

הדלתות שלנו הם מכשירים וכמו כול מכשיר גם הן צוברות בלאי עד שלפתע הן הופכות מפתח ומגן לבעיה ומחסום, כשאנו נתקלים בבעיה כזו עלינו לדאוג לפתרון מהיר שישיב לנו את הדלת לתפקוד שוטף, בטיחותי, ומאריך ימים. מי שיכול לספק לנו פתרון כזו הוא מנעולן מקצועי שיכול גם לאבחן את הבעיה וגם להציע לה פתרון מהיר ומלא. אחת הבעיות הנפוצות עם הדלתות שלנו הוא מנגנון צלינדר תקול, ומנעולן מקצועי יוכל להציע לנו החלפת צלינדר ישן בחדש ואיכותי. אך כיצד נדע לבחור במנעולן הטוב ביותר?- נספק לכם מספר עצות חשובות בנושא.

על מקצועיות המנעולן

מנעולן מקצועי הוא בעל רשיון מנעולן לעסוק בתחום, זה מבטיח שהמנעולן עבר ביקורת שמבטיחה לכם את יושרו ואמינותו, ועבר הכשרה מקיפה בתחום, אל תתפתו לשירותי מנעולן שאינו מחזיק בתעודת מנעולן מורשה. כול מנעולן הוא גם פורץ, לכן אם אתם זקוקים לפריצת הדלת תוכלו להעזר במנעולן וכך גם לאחר הפריצה בהתקנת צלינדר חדש. מנעולן מקצועי יעניק לכם אחריות על החלפת הצלינדר ובטחון בדלת מחודשת וחזקה.

החלפת צלינדר- רק חדש 

צילינדר מולטילוק
צילינדר מולטילוק

 

החלפת צלינדר ישן ותקול בחדש מחייבת אתכם להקפיד ולוודא שהצלינדר שאתם מקבלים הוא איכותי ומקביל לכול הפחות לאיכויות של הצלינדר הישן המוחלף, בדקו שהוא מעניק לכם מנגנוני הגנה יעילים, וקלות תפעולית. אחד הפרטים החשובים להם יש לשים לב הוא שהצלינדר החדש מוצא מאריזתו המקורית והסגורה, ויתור על אמצעי הגנה זה חושף אתכם לאפשרות שכפול מפתחותיו של הצלינדר החדש, או התקנת צלינדר משומש במקום חדש, הקפידו על כך על מנת להבטיח לעצמכם דלת עובדת ללא בעיות לשנים ארוכות.

בדיקה מקדימה תמיד מועילה

אם המנעולן אינו דרוש לכם בדחיפות מידית, אנו ממליצים לברר על טווח העלוות הנהוג בתחום, ועל היכרות עם העלויות לאופציות השונות של צלינדרים שונים לדגם הדלת שלכם, ישנם דגמי דלתות להן נדרש צלינדר מקורי, ואחרות שלהן אפשר לבחור מבין כמה אפשרויות של חברות מתחרות בעלויות שונות, מנעולן מקצוען יוכל להציע לכם כמה אופציות נפוצות ולהתקין את הצלינדר הנבחר. החלפת צלינדר אינה לוקחת זמן ארוך ומרגע הגעת המנעולן ועד סיום העבודה לא תחלוף יותר משעה ובדרך כלל הרבה פחות. בדיקה מקדימה יכולה להכין אתכם לבחירה באופציה הכדאית ביותר לצלינדר החדש שלכם, זו המשלבת בין אמינות ובטיחות ועלות אטרקטיבית.